Чиста вода з серця Карпат

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Закрито

Для кожного людського організму надзвичайно важливим є правильне вживання чистої води. Вода сприяє виведенню токсинів, збереженню молодості та сили.

Для дорослої людини добова норма чистої питної води складає від 1,5 до 2,5 літрів, залежно від тілобудови. В сучасному світі дуже важливою є також якість води, яку ми споживаємо, адже екологічна ситуація на планеті наразі не в найкращому стані, тож дуже важливо дбати про свій організм та споживати тільки чисту джерельну воду. Саме таку воду доставить для Вас компанія Аква-Сервіс Плюс у Чернівцях.

Ми доставляємо воду для Вас просто з Карпат, наша вода завжди свіжа, має приємний аромат і смак та насичена різноманітними натуральними елементами та головне - вода від Аква-Сервіс Плюс жива, тобто не містить хімічних елементів.

В нас Ви також зможете замовити Ecobutel - воду, яка вирізняється не тільки своїм смаком. Її головна фішка у подачі - скляній ємності, що захищена дерев’яним обрихтуванням. Скло є абсолютно інертним, тож воно не вступає у реакцію із водою, зберігаючи абсолютно усі її характеристики.

Коли ми здійснюємо доставку?

Доставка води здійснюється із понеділка по суботу із 8 до 18 години. Нагадуємо, замовити “Срібну” можна у будь-яку точку Чернівців, а також найближчі села - Годилів, Чагор, Мамаївці, Коровія, Кам’яна.

Звертайтесь до нас за телефонами 0957350506, 0672437552 або залишайте заявку у вайбері та на сайті https://aquazakaz.com.ua/

Знаходьте нас в соцмережахInstagramФейсбукТелеграм.