Аква Сервіс Плюс

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Закрито

Наша компанія називається: АКВА - СЕРВІС - ПЛЮС. Ми працюємо на ринку з доставки питної води з 2014 року. Нас дуже часто плутають з ІДС Аква Сервіс. (ТМ Аляска). Але це і не дивно, бо саме ми 5 років розвивали цю торгову марку в Чернівцях, але це вже позаду. Сьогодні  ми представляємо споживачу нову для нашого міста питну воду ТМ«СРІБНА» та воду преміум класу в скляній тарі Ecobutel. Ми дуже ретельно вибирали для наших вибагливих клієнтів торгову марку яку можна представити в місті і за яку не буде соромно. Це одні з найкращих питних вод України, справді природні і живі. Спробуйте і переконайтеся!

Наша мета -  забезпечити споживача якісною природною водою, екологічно чистою та корисною для здоров’я. Доставити її тоді і куди потрібно споживачу. При цьому з ввічливим, дбайливим і уважним ставленням до клієнта. 

В 2018 році наша фірма була відзначена нагородою Вибір України 2018   за сумлінну працю і відповідальність перед споживачем.

Наша компанія має свій інтернет-магазин AQUA ZAKAZ. Вже протягом 6 років ми пропонуємо покупцям тільки найкращі товари з можливістю доставки додому або в будь-який офіс міста Чернівці. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити товари відомих брендів і торгових марок, придбавши лише якісний товар. Ми здійснюємо швидку і оперативну доставку, пропонуємо кілька способів оплати і забезпечуємо високий рівень сервісу, орієнтуючись, перш за все, на задоволення потреб клієнта. Наявність власного автопарку дозволяє нам доставляти замовлення в будь-яку точку міста швидко і в потрібний час.

Звертайтесь до нас за телефонами 0957350506, 0672437552 або залишайте заявку у вайбері та на сайті https://aquazakaz.com.ua/

Знаходьте нас в соцмережахInstagramФейсбукТелеграм.